BENZINA Osice

Informace o projektu

  • Místo instalace

    Osice, 50326 Osice, Czechia

  • Datum instalace

    Květen 2016

  • Kategorie

    Cenové ukazatele

Šíře portfolia


V letech 2016-2021 dodala společnost Gema téměř 400 ks totemů pro síť čerpacích stanic Benzina. Totemy se vyrábějí ve třech rozměrových řadách. Dálniční čerpací stanice požadují 12m cenový ukazatel, kdežto pro městské čerpací stanice jsou dodávány cenové ukazatele o výšce 8 a 6m.

K zobrazení cen jsou použity multisegmentové LED zobrazovače, typu LDS50. (Pro menší totemy 8 a 6m se používají zobrazovače LDS 34 a LDS 23.) Je použito řešení bez krycího plexiskla, výhodou je zvýšení kontrastu díky absenci různých rušivých odlesků na plexiskle. Vodotěsnost je zajištěna unikátní konstrukcí totemu.

Na ocelové konstrukci je použito opláštění smíšeného provedení, část je vyrobena z lakovaných hliníkových plechů, část je z kompozitního materiálu.

RGB obrazovka


Totemy jsou většinou v horní části jednostranné osazeny plnobarevnou LED obrazovkou pro zobrazování reklamních log a spotů. Samozřejmostí je plné LED osvětlení reklamních ploch.

Modulový systém


Celý ukazatel je navržen jako modulové řešení a lze jej poskládat dle požadavků konkrétní čerpací stanice. Přidávání nebo ubírání počtu zobrazovaných paliv je, ať už při výrobě nebo v budoucnosti přímo na čerpací stanici, jednoduchý pracovní úkon. Stejně tak lze cenový ukazatel sestavit jako oboustranný, nebo třeba jen jednostranný.